Prowadzenie Social Media

Social media to podstawa dzisiejszej reklamy. Właśnie tam najwięcej czasu online spędzają Twoi klienci. Prowadzenie kont na portalach społecznościowych jest jednak trudne i czasochłonne. Aby notować efekty, trzeba wiedzieć, jakich błędów unikać. Agencja social media DP Creative zajmie się wszystkim za Ciebie. Powierz nam prowadzenie swoich kont, a my zadbamy o wyniki.  

demo-attachment-448-02

Prowadzenie fanapage w social media

Obsługa social media obejmuje prowadzenie kont firmowych na social media na portalach Facebook, Instagram i Tik Tok. 

Jak wygląda proces obsługi social mediów? 

 1. Współpracę zawsze rozpoczynamy od rozmowy, w której trakcie ustalimy podstawowe cele, przedmiot działalności przedsiębiorstwa, jego grupę odbiorców oraz przyjęty sposób komunikacji. 
 2. Po ustaleniu głównych potrzeb przeprowadzamy audyt social mediów. Na tej podstawie ustalamy działania, które najlepiej sprawdzą się w danym przypadku. Wybieramy dopasowane rozwiązania i eliminujemy dotychczas popełniane błędy. 
 3. W kolejnym kroku tworzymy plan postów. Publikacje są kompletne – zawierają nie tylko dostosowaną do strategii treść, ale również dedykowane grafiki i formatowanie, które przyciągnie uwagę odbiorców. 
 4. Realizujemy założony plan, na bieżąco monitorując jego wyniki. W zależności od potrzeb modyfikujemy działania bądź rozszerzamy je. Wszystko w ścisłej konsultacji z Tobą. 

Dziś z mediów społecznościowych korzystają osoby w różnym wieku – nawet dzieci i osoby starsze. To świetne miejsce promocji dla każdego biznesu. Obsługa social media w połączeniu z dopasowanymi do potrzeb działaniami reklamowymi tworzy skuteczne narzędzie zdobywania klientów. 

W ramach prowadzenia kampanii w social media wszystkim zajmiemy się za Ciebie:

 • będziemy publikować posty z ustaloną częstotliwością, 
 • stworzymy unikalne grafiki, 
 • zajmiemy się odpowiadaniem na komentarze, 
 • przekażemy spostrzeżenia i zalecenia.

Kto będzie obsługiwał Twoje social media?

O estetykę, harmonogram publikacji i nowe pomysły zadba nasza Social Media Manager Karolina, która ma 6 – letnie doświadczeniu w prowadzeniu kont firmowych w social mediach takich jak: Facebook, Instagram, LinkedIn oraz TikTok. 

Dzięki ogromnemu doświadczeniu zdobytemu w pracy z polskimi markami kosmetycznymi, biurami rachunkowymi czy przedsiębiorstwami z gałęzi przemysłu jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje oczekiwania.

Oprócz wykonywania grafik dla Twoich social mediów, zmontujemy rolki, krótkie filmiki czy filmy na YouTube. Potrzebujesz sesji produktowych? Nie ma problemu, nasze kompetencje są bardzo szerokie i Karolina jest w stanie zadbać również o zdjęcia Twoich produktów.

Ile kosztuje prowadzenie social media?

Cena za prowadzenie głównych social mediów – Facebook i Instagram zaczyna się już od 700 zł netto miesięcznie. W tej cenie dostajesz kilka nowych postów na Facebook i Instagram tygodniowo wraz z szatą graficzną zgodną z wizualem marki.
Prowadzenie social mediów wraz z ustawianiem reklam i kampanii na SM wyceniane jest indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu.

Tworzenie reklam w social mediach dla firm

Agencja social media DP Creative dba o to, aby zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę. Działania w social mediach są wedle potrzeb uzupełniane o dopasowane reklamy. Zajmujemy się tworzeniem koncepcji marketingowych oraz ich realizacją. 

Obsługa social media oferuje produkcję krótkich filmów prezentujących Twoje produkty bądź usługi. Przekaż nam swoje założenia, a my doradzimy, jakie działania najlepiej sprawdzą się w Twoim przypadku. 

Dlaczego warto zaangażować klientów dodatkowymi działaniami? 

 1. Dzisiejszy klient jest wzrokowcem. Masz kilka sekund, aby przyciągnąć jego uwagę. Nie strać swojej szansy i zbuduj grono wiernych odbiorców. 
 2. Twoja konkurencja nie śpi. Jeśli nie przyłożysz dostatecznej uwagi do działań marketingowych, w przyszłości możesz nie być w stanie naprawić błędów. Nie daj się wyprzedzić i wykorzystaj swoje szanse. 
 3. Klienci kochają marki, które mają swój wyraz. Agencja social media z Bydgoszczy zagwarantuje Ci spójne działania, które przyniosą zamierzone efekty poprzez zapadnięcie w pamięć odbiorców. 
 4. Stali i aktywni obserwatorzy w mediach społecznościowych to wymierne korzyści. Dzięki zbudowaniu ich bazy łatwiej będzie dopasować pod nich ofertę i zachęcić do skorzystania z niej. 

Łączenie kont w social media ze sklepem internetowym 

Nasza firma zajmuje się również łączeniem kont w social mediach ze sklepem internetowym. Sprawimy, że Twoje produkty i usługi będą prezentowane wraz z cenami w przejrzysty sposób na Facebooku i Instagramie. 

Jakie korzyści płyną z tego dla Ciebie? Klienci poznają Twoją ofertę bez konieczności odwiedzania witryny. Przeglądając wpisy w mediach społecznościowych, łatwo poznają ceny i dostępne możliwości. 

Sklepy internetowe połączone z social media to trend, który zyskuje uznanie wśród odbiorców. Unowocześnij swoją sprzedaż i spróbuj nowych możliwości, jakie przed Tobą stoją.