Pozycjonowanie Bydgoszcz

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, który zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych w Bydgoszczy. Działamy dla klientów z różnych branż, dopasowując strategię do ich potrzeb. Stawiamy na unikalność rozwiązań i zaangażowanie. Przeprowadzimy Cię przez proces zmian od początku do końca. Z nami osiągniesz zamierzone efekty szybciej, niż mógłbyś przypuszczać. 

demo-attachment-172-Group-46

Pozycjonowanie ogólnopolskie dla firm z Bydgoszczy

Pozycjonowanie ogólnopolskie to proces, który zwiększa widoczność Twojej strony internetowej w krajowych wynikach wyszukiwania pod względem zadanych słów kluczowych. Działania polegają zarówno na optymalizacji witryny, jak i rozbudowy poza stroną poprzez pozyskiwanie wartościowych linków przekierowujących. Jeżeli posiadasz firmę w Bydgoszczy i działasz tylko na rynku lokalnym to możemy poszerzyć siatkę Twoich Klientów o całą Polskę.

Aktualna sytuacja w internecie sprawia, że pozycjonowanie jest nie tylko ciekawym sposobem na rozwój swojego biznesu, ale również koniecznością. Walka o widoczność rozgrywa się online. Jeśli zaniedbasz ten aspekt, konkurencja zostawi Cię daleko w tyle.

Jakie korzyści daje pozycjonowanie Twojej strony internetowej? 

  • Wzrost ruchu na portalu. 
  • Przyciągnięcie nowych klientów. 
  • Zwiększenie rozpoznawalności marki. 
  • Osiągnięcie przewagi nad konkurencją. 
  • Zmniejszenie kosztów reklamy.

Ile kosztuje pozycjonowanie w Bydgoszczy?

Koszt pozycjonowania strony lub sklepu internetowego zależy od konkurencyjności branży, w której działa Twoja firma. Im większa konkurencja, tym wyższy koszt i dłużysz czas oczekiwania na pierwsze efekty.
Ważnym czynnikiem wpływającym na cenę jest również obszar działalności, jeżeli oferujesz swoje produkty na rynku lokalnym to koszt będzie niższy niż w przypadku działalności ogólnopolskiej.
Każdą wycenę przygotowujemy indywidualnie na podstawie informacji od Ciebie. Skontaktuj się z nami i uzyskaj ofertę.

Pozycjonowanie lokalne w Bydgoszczy i okolicach

Pozycjonowanie Bydgoszcz pozwala zwiększyć zasięg Twojej witryny i dotrzeć do nowych klientów na rynku lokalnym. Jeśli celujesz w konkretną grupę odbiorców, pomożemy Ci ją przyciągnąć. Jest to możliwe dzięki wszechstronnej analizie Twoich produktów oraz najbliższej konkurencji. 

Co składa się na nasze usługi w zakresie pozycjonowania stron w Bydgoszczy?

Pozycjonowanie sklepów internetowych w Bydgoszczy

Pozycjonowanie sklepów internetowych Bydgoszcz to złożony proces, który prowadzi do podniesienia pozycji kluczowych z Twojego punktu widzenia słów kluczowych w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu Twoja domena jest łatwiej dostępna dla klientów i zwiększa się szansa na dokonanie przez nich zakupów w sklepie internetowym. 

Pozycjonowanie sklepu Bydgoszcz nie kończy się na optymalizacji Twojej witryny. Zadbamy również o zbudowanie zaplecza wartościowych linków. 

Mamy świadomość, że pozycjonowanie www może być dla Ciebie czarną magią. Efektów nie osiągniesz na własną rękę. Powierz nam swój biznes, a my zadbamy o efekty. Wieloletnie doświadczenie i duża ilość zadowolonych klientów potwierdzają, że nie rzucamy słów na wiatr. Za nami stoją rzetelne liczby i realne sukcesy. 

Nie czekaj – nie ma wątpliwości, że pozycjonowanie sklepu w Bydgoszczy to klucz do Twojego sukcesu. 

Dlaczego my?

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Bydgoszczy to nie wszystkie usługi, które oferujemy. Kompleksowo podchodzimy do marketingu w internecie. Zajmiemy się również między innymi:

  • przygotowaniem wartościowych treści na Twoją stronę internetową, 
  • projektowaniem i tworzeniem stron internetowych, 
  • prowadzeniem kampanii google ads, 
  • prowadzeniem kont social media. 

Zgłoś się do nas i przedstaw swój biznes. Doradzimy, jakie działania podjąć dla jego rozwoju. Pozycjonowanie stron w Bydgoszczy to przepis na zwiększenie zasięgów i przyciągnięcie klientów. 

Sprawdź, dlaczego warto zacząć działać z nami! 

Co wchodzi w skład pozycjonowania?

Działania SEO mające na celu zwiększyć widoczność Twojej strony lub sklepu internetowego w bezpłatnych (organicznych) wynikach wyszukiwania składają się z dwóch obszarów działań

Działania on - site

Działalność on - site w SEO to między innymi publikowanie nowych i odświeżanie starych treści w oparciu o wyszukiwane słowa kluczowe, optymalizacja kodu strony, w celu poprawy szybkości działania strony internetowej. Ponadto przy większych serwisach działania on - site to poprawa linkowania wewnętrznego w celu optymalizacji crawl budgetu.

Działania off - site

Po drugiej stronie medalu działań SEO znajduje się off - site. Są to wszystkie czynności i procesy odbywające się poza stroną internetową Klienta. Są to między innymi: budowanie profilu backlinków (linków przychodzących) w celu zwiększenia autorytetu domeny oraz publikowanie treści gościnnych na portalach. Do działań off-site można zaliczyć rozwijanie wizytówki Google.

Jakie są etapy pozycjonowania?

Audyt SEO
25%
Research słów kluczowych
35%
Przygotowanie strategii
40%
Publikowanie wartościowych treści
50%
Link building
65%
Analiza dotychczasowych działań
75%

Warto pamiętać, że pozycjonowanie stron w Bydgoszczy i sklepów internetowych to ciągły proces. W przypadku dużych przedsiębiorstw, które poruszają się w szerokiej tematyce pozycjonowanie może być procesem ciągłym, ze względu na ciągle zmieniające się algorytmy Google oraz otoczenie przedsiębiorstwa. Warto pamiętać, że raz napisany artykuł nie powinien zostać zapomniany. Twoja konkurencja przygotuje nowszą wersję artykułu na ten sam temat i wyrzuci Cię z TOP 1 wyników wyszukiwania. Google „lubi” gdy na stronie cały czas coś się dzieje, zatem proces pozycjonowania to ciągła walka z algorytmami Google.

Zobacz o ile zwiększyliśmy ruch na stronach naszych Klientów

wykres
Kancelaria Rachunkowa, która posiadała stronę kilka lat, ale nikt nie pracował nad pozyskaniem ruchu. Dzięki naszym działaniom ruch wzrósł o 2610%.
wykres
Zwiększyliśmy ruch na stronie o 30% mierząc rok do roku poprzez optymalizację poprzednich działań.
Strona nowej usługi na rynku polskim w zakresie księgowości dla konkretnej grupy zawodowej.
wykres
Dystrybutor materiałów konstrukcyjnych i wyrobów gumowych, który posiadała podstawowe opisy na swojej stronie poprosił nas o pomoc. Efektem kilku miesięcy prac jest wzrost ruchu rok do roku o 101%.